SPORT CLUB INTERNACIONAL TO LAUNCH THE $SACI FAN TOKEN ON SOCIOS.COM

0
  • Inter dołącza do listy ponad 100 największych światowych organizacji sportowych, które już skorzystały z aplikacji Socios.com, aby poprawić wrażenia swoich kibiców. Na liście znajdują się takie giganty piłkarskie jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Mediolan, Arsenal, Atlético Madryt, AS Roma, Galatasaray i wiele innych.
  • Partnerstwo z Internacionalem rozszerza brazylijską listę Socios.com do sześciu klubów, z których wszystkie należą do tzw. Big 12, i potwierdza, że Brazylia jest najszybciej rozwijającym się rynkiem dla firmy.

PORTO ALEGRE — 20 GRUDNIA: Sport Club Internacional, we współpracy z Chiliz, wiodącym dostawcą blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosił, że wprowadzi swój oficjalny Fan Token $SACI na Socios.com na kompleksowej aplikacji do angażowania i nagradzania fanów.

Z siedzibą w Porto Alegre, stolicy stanu Rio Grande do Sul, Inter, jak jest powszechnie znany, jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Brazylii, wygrywając Copa Libertadores (2006 i 2010), Copa Sudamericana (2008) oraz Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej (2006) oraz trzy tytuły Campeonato Brasileiro Série A.

Fan Token $SACI stworzy niespotykane dotąd możliwości dla lokalnych i globalnych fanów Interu, aby zaangażować się i wpływać na drużynę. Posiadacze Fan Tokenów $SACI będą mogli mieć wpływ na szereg decyzji, takich jak projekty zestawów, numery nowych zawodników, piosenki z okazji świąt, inspirujące przesłania i inne tematy związane z kibicami poprzez głosowanie w wiążących sondach na Socios.com.

Wpływanie na klub to tylko jedna z wielu korzyści wynikających z tego innowacyjnego narzędzia, które zmienia sposób, w jaki fani łączą się ze swoimi drużynami i bohaterami w całej światowej branży sportowej. Właściciele $SACI będą mogli również korzystać z ekskluzywnych zniżek i promocji, a także zdobywać wyjątkowe nagrody, od sygnowanych gadżetów i biletów VIP po NFT (Non-Fungible Tokens), które pozwolą fanom trzymać i kolekcjonować najbardziej pamiętne momenty w historii ich ukochanej drużyny, jak nigdy dotąd.

Fani będą mogli również połączyć się z innymi Colorados na całym świecie, sprawdzając swoje umiejętności w grach i quizach, rywalizując w globalnych rankingach i zdobywając po drodze realne i cyfrowe nagrody związane z klubem, korzyści i doświadczenia.

Data uruchomienia Fan Tokenu $SACI zostanie ogłoszona już wkrótce, podobnie jak temat pierwszej ankiety dla fanów, która będzie dostępna w aplikacji Socios.com zaraz po wypuszczeniu tokena.

Sport Club Internacional dołącza do sieci ponad 100 organizacji sportowych na całym świecie, które już skorzystały z najnowocześniejszej technologii blockchain firmy Socios.com, aby poprawić doświadczenia swoich fanów. W skład listy wchodzą takie giganty piłkarskie jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Mediolan, Arsenal, Atlético Madryt, AS Roma, Galatasaray i wiele innych. Inni partnerzy Socios.com to wiodące marki MMA, zespoły Formuły 1, kluby esportowe i franczyzy NHL, NFL, MLS i NBA.

Partnerstwo z Interem rozszerza brazylijską listę Socios.com do sześciu klubów, z których wszystkie należą do tzw. Big 12, i umacnia kraj jako najszybciej rozwijający się rynek dla firmy, zarówno pod względem partnerów, jak i użytkowników. Do 40 procent nowych użytkowników, którzy dołączyli do aplikacji od września, to Brazylijczycy.

Z 1,3 mln użytkowników w 167 różnych krajach, Socios.com jest platformą typu direct-to-consumer (D2C), która wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić wiodącym światowym organizacjom sportowym narzędzia do angażowania się i zarabiania na ich globalnych bazach fanów. Firma ma duże plany ekspansji i dąży do uruchomienia wielu innych Fan Tokenów na całym świecie. Socios.com otworzył niedawno nowe siedziby regionalne w Madrycie, Stambule, São Paulo oraz Buenos Aires, a wkrótce zamierza również uruchomić biura we Włoszech i Ameryce Północnej.

Według Alessandro Barcellosa, prezesa Sport Club Internacional, Inter nie mógł przegapić tego globalnego trendu, który z każdym dniem zyskuje światową siłę. “Ciągle szukamy nowych sposobów, aby przybliżyć klub i drużynę do kibiców i jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przyniesie nam wiele korzyści w krótkim czasie. Chcemy rozwijać to partnerstwo, aby fani z Kolorado mogli być częścią czegoś globalnego i dać im możliwość bycia bardziej obecnym w rutynie klubu” — powiedział.

Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i Socios.com, dodał: “Cieszymy się, że możemy współpracować z Sport Club Internacional, jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Brazylii i Ameryce Łacińskiej oraz zrobić kolejny krok naprzód w naszej brazylijskiej ekspansji i dotrzeć do południowego regionu Rio Grande do Sul, gdzie mieszkają miliony zagorzałych fanów piłki nożnej.

“Brazylia jest światową stolicą, jeśli chodzi o miłość do piłki nożnej i jesteśmy dumni, że w naszym składzie mamy już sześć klubów, z których wszystkie należą do słynnej Big 12. Nasz debiut w Brazylii zaledwie cztery miesiące temu był dla Socios.com przełomowym wydarzeniem. Nasi brazylijscy partnerzy oraz użytkownicy wnoszą ogromny wkład we wzrost i rozwój naszego produktu i jestem pewien, że współpraca ta pozwoli nam na dalsze budowanie silniejszej platformy i jeszcze lepszych doświadczeń dla fanów.”

Credit: Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.